Aktualności

Weź udział w konkursie fotograficznym

KONKURS FOTOGRAFICZNY „Gołdap – Mazurski Zdrój – moje miejsce jest tu!”

Weź udział w fotograficznym konkursie „Gołdap – Mazurski Zdrój – moje miejsce jest tu!” i wygraj nagrody finansowe lub rzeczowe w jednej z trzech kategorii.

KATEGORIE KONKURSOWE

zdjęcie do kalendarza Gołdapi na rok 2018,

zdjęcie z gminy Gołdap wykonane smartphone’m lub telefonem komórkowym – kategoria specjalna burmistrza Gołdapi,

zdjęcie dzielnicy uzdrowiskowej – kategoria specjalna PWiK sp. z o.o.

NAGRODY

W kategorii zdjęcie do kalendarza Gołdapi na rok 2018:

I nagroda – 500 zł brutto (słownie: pięćset złotych),

II nagroda – 300 zł brutto (słownie: trzysta złotych),

III nagroda – 100 zł brutto (słownie: sto złotych).

W kategorii zdjęć wykonanych smartphone’m przewidziano jedną nagrodę finansową lub rzeczową.

W kategorii zdjęcie dzielnicy uzdrowiskowej organizatorzy przyznają jedną nagrodę finansową w wysokości 500 zł brutto. Przewidziano także wyróżnienia.

Prace laureatów oraz inne wybrane przez organizatorów zostaną opublikowane na stronach internetowych oraz zaprezentowane w czasie wystawy pokonkursowej w Domu Kultury w Gołdapi.

CO ZROBIĆ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Wystarczy wypełnić i dostarczyć właściwy formularz konkursowy. Zdjęcia w wersji cyfrowej można dostarczyć na adres Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap (Plac Zwycięstwa 16) lub wysłać przez Internet narzędziem We Transfer na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30.09.2017r..

Formularze oraz Regulamin Konkursu można uzyskać w siedzibie Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap lub pobrać ze stron www.uzdrowiskogoldap.pl, www.goldap.pl.

Celem Konkursu jest promocja lokalnych fotografów – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów – poprzez wykorzystanie ich prac przy tworzeniu Kalendarza Gołdapi na rok 2018. Ponadto konkurs jest w założeniach dobrą zabawą.

 

plakat konkurs gołdap