Aktualności

Spektakl „Dajmy się zaskoczyć miłości”

Spektakl „Dajmy się zaskoczyć miłości” w wykonaniu Uniwersytetu Trzeciego Wieku
16 grudnia br. w Sali widowiskowej Ośrodka Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku odbyła się premiera spektaklu „Dajmy się zaskoczyć miłości” w wykonaniu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bisztynku.

„Dajmy się zaskoczyć miłości” to spektakl, widowisko słowno-muzyczne, które powstało w wyniku działań projektowych, na które dofinansowanie otrzymał Uniwersytet Trzeciego Wieku, działający przy Bibliotece Publicznej w Bisztynku, w ramach X edycji Programu Działaj Lokalnie Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności i Lokalnej Grupie Działania „Warmiński Zakątek”, będącej regionalnym przedstawicielem. W ramach działań projektowych odbywały się zajęcia teatralne, muzyczne, taneczne, aby po wielu godzinach ciężkich prób, pod czujnym okiem K.Kosmala powstała niesamowita i niewiarygodna historia, opowieść o miłości, która może nas zaskoczyć w każdym wieku. Spektakl zakończyły gromkie brawa, więc z pewnością na jednym przedstawieniu się nie skończy i naszych seniorów, i nie tylko, będziemy mogli zobaczyć ponownie, gdyż najważniejsze to nie dać się zaskoczyć… starości, lecz chcieć żyć, bawić i realizować bez względu na wiek. Tekst Joanna Drodowska/ fot. Andrzej Grabowski
Widzowie na scenie zobaczyli: Irenę Mączarską w roli Agnieszki, Patryka Wasyliszyna w roli Jeremiego, Teresę Kolasę jako barmankę, Jadwigę Lenart jako szatniarza, Bożenę Dąbrowską jako kelnerkę oraz klientów Kawiarenki Sułtan: Teresę Krawiecką, Krystynę Giełżecką. Danutę Zwierzchlewską, Iwonę Brzostek, Halinę Symanowicz, Janinę Pietras, Annę Stawkowską, Stanisława Mądrzejewskiego i Marka Kuśmirka.

utw bisztynek 1 utw bisztynek 2 utw bisztynek 3