Aktualności

Babskie Gadanie w Urzędzie

Gościem comiesięcznego spotkania pań z gminy, które dyskutują o interesujących je sprawach był tym razem burmistrz Biskupca.

Spotkanie odbyło się 3 stycznia w sali konferencyjnej urzędu. Rozpoczęło się punktualnie o godzinie 19, a zakończyło sporo po 21. Organizatorki Babskiego Gadania przygotowały mnóstwo pytań. Dotyczyły one m.in. budownictwa, bezrobocia, planów inwestycyjnych, budżetu na rok 2018, programów rządowych i planów zagospodarowania przestrzennego Biskupa. Nie zabrakło także pytań o współpracę z sołectwami, drogi, kolej czy bezpłatne badania dla seniorów. Na wszystkie odpowiadał burmistrz Biskupca Kamil Kozłowski, który przyjął zaproszenie organizatorów spotkania. Każdy kto tego dnia przybył na spotkanie mógł zapytać o sprawy mu bliskie, o te które go najbardziej nurtują i otrzymać na nie odpowiedź.
- Byłem zaskoczony frekwencją – opowiadał po spotkaniu burmistrz. – Nie spodziewałem się, że tyle osób zechce się ze mną spotkać. Usłyszałem wiele ciekawych pytań. Cieszę się ogromnie, że nasi mieszkańcy tak bardzo interesują się sprawami miasta i gminy. To było naprawdę dobre spotkanie!

Więcej na stronie Urzędu Miejskiego w Biskupcu.

 

pierwsze um gadanie