Wydarzenia

DRIFT MEET ROUND 3!!

To już staje się tradycją! Kolejny rok i kolejne wielkie wydarzenie - DRIFT MEET ROUND 3!!
Malownicze miasteczko Bisztynek po raz trzeci stanie się wojewódzką stolicą driftingu! DRIFT, MUZYKA, POKAZY, STREFA DLA NAJMŁODSZYCH, SYMULATOR, WRAK RACE

Piknikowa atmosfera i rodzinny klimat! Spotykamy się by edukować, poprawić bezpieczeństwo na drogach i dać Państwu bezpieczne i niezapomniane widowisko!
Jeżeli kochasz motoryzację, emocje i adrenalinę MUSISZ TU BYĆ!

Drifting to dość młoda w Polsce dyscyplina motorsportu, która szturmem wdarła się na scenę.
Drift to technika jazdy pojazdem tylnonapędowym w kontrolowanym poślizgu. Łączy elementy show i motorsportu. Wymaga niebagatelnych umiejętności i odwagi.
Driftowanie dla wielu ludzi stało się stylem życia, pasją, która łączy.
Właśnie te pasję i tych ludzi chcemy Państwu ponownie przybliżyć organizując kolejną edycję DRIFT MEET – wydarzenie skupiające najlepszych drifterów w naszym województwie i nie tylko!

Był stunt, w tym roku pokażemy Wam coś jeszcze bardziej szalonego - WRAK RACE!! Stosunkowo świeża dyscyplina, która ma już tysiące fanów w całej Polsce.

Kolejny punkt imprezy to DRIF TAXI - każdy będzie mógł usiąść "na prawym" i poczuć na własnej skórze co to jest DRIFT - przejazd płatny:
20zł za 2 okrążenia.

DRIFT GAMES - ponownie kierowcy staną przed wyzwaniami, które przygotujemy!

Następna nowość to SYMULATOR DACHOWANIA, który przywiezie dla Państwa Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego - Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie i będzie można z niego korzystać podczas całej imprezy BEZPŁATNIE.

Zadbamy też o najmłodszych, w małpim gaju powstanie obszerny PARK ROZRYWKI DLA DZIECI! znajdziecie tam olbrzymie zjeżdżalnie, dmuchany tor przeszkód dla najmłodszych, trampoliny. Dzieciaki będą miały też możliwość "polakierowania" specjalnego samochodu kolorowymi farbami! Nie zabraknie różnych gier i zabaw, o co zadbają Panie z OKiAL <3

Podczas imprezy odbędzie się również pokaz i kurs pierwszej pomocy.

Wstęp wolny!
Zapraszamy serdecznie od godziny 14:00, 13 maja 2018r. – Bisztynek, Targowisko „Mój Rynek”

Istnieje możliwość wykupienia powierzchni reklamowej, wystawienia swojego stoiska handlowego, rozrywkowego, bądź gastronomicznego - prosimy kontaktować się z Urzędem Miasta Bisztynek lub poprzez stronę na facebooku Drift Meet Bisztynek.

W celu zdobycia akredytacji dziennikarskiej, która będzie upoważniała do wejścia np. na teren trasy prosimy zgłaszać się przez stronę na facebooku.

NA TERENIE CAŁEJ IMPREZY OBOWIĄZUJE ZAKAZ SPOŻYWANIA ALKOHOLU!

Organizatorzy- to dzięki nim to wszystko może się odbyć:
Gmina Bisztynek,
Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku,
Żebrowski: Systemy bramowe, zabezpieczenia budynków.

3driftmeet min