Wydarzenia

Letnie Warsztaty z Manufakturą Nowomiejską

W najbliższą niedzielę 14 lipca 2019 r. od godz. 17.00 zapraszamy na "Letnie Warsztaty z Manufakturą Nowomiejską". To cykl spotkań z lokalnymi artystami, rzemieślnikami i twórcami podczas współtowarzyszących imprez plenerowych w Nowym Mieście Lubawskim tj. koncerty w Ogrodzie Róż.

Jako Stowarzyszenie chcemy promować wszelkie formy lokalnej aktywności i twórczości poprzez organizowanie wspólnych spotkań z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi mieszkańcami miasta, bez względu na płeć, wiek czy wykształcenie. Dodatkowo wybieramy okres letni: lipiec i sierpień na realizację zadania ze względu na to, że jest to okres urlopowy, wakacyjny i kierujemy te spotkania również do turystów, osób odwiedzających w tym czasie nasze Miasto.
Podczas tych warsztatów osoby uczestniczące będą mogły samodzielnie wziąć udział w prowadzonych warsztatach w plenerze. W najbliższą niedzielę 14 lipca zapraszamy na warsztaty ze zdobienia na drewnie i wykonania biżuterii (makrama). Warsztaty poprowadzą Magdalena Wacko "Sośniakowy Mir" oraz Magdalena Zawadzka. Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Gminy Nowe Miasto Lubawskie.

 

manufaktura nowomiejska