Wydarzenia

Otwarcie Kawiarenki Cittaslow już za nami!

W niedzielne popołudnie (30 maja) Burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek wspólnie z dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Markiem Ziółkowskim otworzyli długo wyczekiwaną kawiarenkę Cittaslow.
To pierwszy taki punkt w Lidzbarku, który powstał dzięki dofinansowaniu z PROW. Całość w związku z partnerstwem sieci Cittaslow powstała na planie ślimaka.

W menu kawiarenki spod znaku ślimaka znaleźć można wyjątkowe, naturalne lody w dziesięciu smakach, wiele rodzajów pysznej kawy i gorącą czekoladę. Dla łasuchów przewidziano gofry z przeróżnymi dodatkami oraz przepyszne ciasta wytwarzane przez zaprzyjaźnionego i zaufanego lokalnego wytwórcę. Dla posiadaczy Lidzbarskiej Karty Mieszkańca przygotowane zostały specjalne rabaty na wszystkie pozycje menu. Kawiarenka to także punkt Informacji Turystycznej, gdzie turysta może uzyskać informacje na temat regionu, atrakcji, przyrody, szlaków pieszych czy rowerowych, a także zaopatrzyć się w pakiet map, broszur i ulotek. Kawiarenka otwarta jest codziennie w godzinach 12:00-20:00. Zapraszamy.

DSC 4308 Copy

 

DSC 4196

 

DSC 4204

 

DSC 4384