Wydarzenia

Klangor – Jeziorańskie Koncerty Kameralne

Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach zaprasza na czterodniowy festiwal „Klangor – Jeziorańskie Koncerty Kameralne", który odbędzie się w dniach 25-28 sierpnia 2022 r. Artyści zagrają dla Państwa w przepięknej scenerii kościoła św. Rocha w Tłokowie/Kramarzewie.

W pierwszym dniu festiwalu wysłuchają Państwo koncertu pt. L.A.S. w wykonaniu
Jacka Lachowicza - kompozytora, multiinstrumentalisty, wokalisty i producenta. Muzyk zaprezentuje na festiwalu Klangor utwory instrumentalne na delikatnie preparowany fortepian solo. Na festiwalu Klangor materiał będzie miał swoją premierę.

W drugim dniu festiwalu swój mini-recital fortepianowy zagra utalentowany młody człowiek – Miłosz Grzywiński, a następnie Bartek Wąsik – pianista, kompozytor i aranżer. Jego program ORFEUSZ to recital będący hołdem dla pochodzącego z Islandii kompozytora Jóhanna Jóhannssona.

Trzeci dzień „Klangoru” rozpocznie się koncertem dla dzieci o godz. 12.00 a następnie wieczorem zapraszamy Państwa na koncert pt. ASTRONOMIA POETY. BACZYŃSKI w wykonaniu Meli Koteluk i Bartka Wąsika. Artyści mieli okazję współpracować ze sobą w ramach projektu Kwadrofonik.

W ostatnim dniu jeziorańskich koncertów spotykamy się na drugim koncercie rodzinnym, tym razem prowadzonym przez wiolonczelistę Michała Pepola, który tego samego dnia wieczorem zabierze Państwa w muzyczną podróż śladami Kory.
Będzie to prapremierowy koncert, na trzy dni przed oficjalnym ukazaniem się albumu „Kora ∞”. Artysta zaprezentuje kompozycje, które powstały dzięki połączeniu prywatnych, nieprzeznaczonych pierwotnie do publikacji nagrań Kory i muzycznej wyobraźni Michała Pepola.

Rezerwacja biletów – MOK Jeziorany 89 718 12 16.
Bilety lub karnety na 4 dni do nabycia bezpośrednio przed koncertami.
Szczegóły na stronie www.mokjeziorany.pl/aktualnosci/klangor2022/.

Koncerty o 20.00:
25 zł/os za 1 koncert
80 zł/os – karnet na 4 dni

Koncerty dla dzieci o 12.00:
15 zł/dziecko do lat 12 - za 1 koncert
20 zł/dziecko od 13 lat lub dorosły - za 1 koncert

 

Klangor 2022 plakat A4 Lachowski