Wydarzenia

Zajęcia wakacyjne i Półkolonie z Braniewskim Centrum Kultury

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat na bezpłatne zajęcia wakacyjne. W programie między innymi gry, zabawy, animacje, warsztaty artystyczne oraz seanse filmowe.
Zajęcia odbywają się w wymienionych terminach od godziny 10:00 do 14:00. 29 czerwca 2020; 1, 3, 6, 8, 10 lipca 2020; 25, 27 sierpnia 2020

Zajęcia odbywały się będą z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa oraz maksymalnie w 12 osobowych grupach.
Szczegóły w regulaminie dostępnym na www.braniewskiecentrumkultury.pl oraz w sekretariacie Braniewskiego Centrum Kultury.

Bezpłatne zajęcia wakacyjne w Braniewskim Centrum Kultury

 

Półkolonie Letnie z Braniewskim Centrum Kultury
27 – 31 lipca 2020 oraz 3 – 7 sierpnia 2020
Dla dzieci w wieku 7 – 12 lat.

Płatne Półkolonie Letnie 2020 to nasza oferta wakacyjna dla dzieci, które chcą spędzać wakacje najaktywniej jak tylko się da. Zostały podzielone na 2 tematyczne tygodnie. „Szczęśliwa Podkowa” oraz „Magiczne i Leśne Przygody”, dzięki czemu dzieci będą brały udział w zróżnicowanych zajęciach.

Oferujemy między innymi:
treningi ogólnorozwojowe, tematyczne warsztaty artystyczne, zajęcia na basenie gdzie dzieci będą się bawić i ćwiczyć, piesze wycieczki, aktywności i gry na świeżym powietrzu, wycieczka do Muzeum Ziemi Braniewskiej, olimpiada sportowa, warsztaty rękodzieła, seanse filmowe, zabawy na konstrukcji zabawowej w klubokawiarni SZYSZKA, szaleństwo na trampolinach, treningi judo dla początkujących, wycieczka do Szkółki Jeździeckiej WARMIAK, pokaz magii i magicznych zabaw „Ty też jesteś czarodziejem”.
Wszystkie zajęcia odbywały się będą w grupach maksymalnie do 12 osób.

Zapewniamy:
wyżywienie (obiad), wykwalifikowaną kadrę instruktorsko – wychowawczą, ubezpieczenie.

Całkowity koszt: 700 zł (jest to kwota za całe półkolonie tj. 10 dni)
Zapisy w sekretariacie Braniewskiego Centrum Kultury od 24.06.2020 do 17.07.2020
Szczegóły w regulaminie dostępnym na www.braniewskiecentrumkultury.pl oraz w sekretariacie Braniewskiego Centrum Kultury.

Stawiamy na maksimum aktywności i minimum nudy!
Czekamy na zgłoszenia!

Półkolonie Letnie z Braniewskim Centrum Kultury