Wydarzenia

Mistrzostwa Warmii i Mazur w boksie olimpijskim

Zapraszamy wszystkich zawodników i fanów boksu olimpijskiego na Mistrzostwa Warmii i Mazur do Braniewa w dniach 6-7.03.2021r. 

Poniżej komunikat organizacyjny oraz program zawodów.  

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY MISTRZOSTW WARMII I MAZUR Młodzików, Kadetów, Juniorów i Młodzieżowców w Boksie Olimpijskim BRANIEWO 06.03.2021- 07.03.2021

 CEL IMPREZY:

• Popularyzacja boksu w regionie Warmińsko Mazurskim jak również w mieście Braniewo.
• Realizacja krajowego systemu współzawodnictwa sportowego.
• Wyłonienie najlepszych zawodników wśród Kadetów przed eliminacjami strefowymi do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

ORGANIZATOR ZAWODÓW:
Miejski Ośrodek Sportu Zatoka w Braniewie.
Współorganizator: Warmińsko- Mazurska Federacja Sportu, Warmińsko- Mazurski Związek Boksu Amatorskiego

TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:
Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 5 w Braniewie, ul Moniuszki 22a.

BIURO ZAWODÓW:
Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 5w Braniewie, ul Moniuszki 22a

UCZESTNICTWO:
W zawodach mogą brać udział zawodnicy posiadający aktualną opłaconą licencję zawodniczą PZB na rok 2021, opłacone składki w WMZBA oraz książeczkę sportowo – lekarską z aktualnymi badaniami lekarskimi upoważniającymi do startu w zawodach bokserskich. Zawody zostaną rozegrane zgodnie z regulaminami PZB. Zawodnicy biorą udział w zawodach we własnym sprzęcie posiadającym atest AIBA.

ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy koordynatora turnieju: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 28.02.2021r. Zgodnie z Regulaminem Sportowym PZB zawodnicy w kat. junior młodszy (kadeci) nie zgłoszeni lub zgłoszeni po terminie nie będą mogli uczestniczyć w Okręgowym Turnieju Eliminacyjnym do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wagową, przynależność do klubu, numer licencji. W zawodach mogą startować zawodnicy zarówno zrzeszeni w klubach sportowych jak i niestowarzyszeni. Można również zgłosić adeptów do walk towarzyskich.

UWAGA!

Decyzją Zarządu WMZBA , w kategorii Kadet zawodnicy zgłoszeni w danej kategorii wagowej nie będą mogli zmieniać kategorii wagowej.

OPŁATA STARTOWA:
Organizator zawodów ustala opłatę startową dla zawodników kategorii wiekowej junior młodszy (kadet) w wysokości 40 zł płatne przed konferencją techniczną i losowaniem w biurze zawodów. Nieuiszczenie opłaty startowej spowoduje niedopuszczenie zawodnika do zawodów.
NAGRODY:
• I miejsce zawodnik otrzymuje złoty medal i dyplom
• II miejsce zawodnik otrzymuje srebrny medal i dyplom
• III i IV miejsce zawodnicy otrzymują brązowe medale i dyplomy

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
Uczestnicy Mistrzostw powinni być ubezpieczeni we własnym zakresie od NNW i OC. Organizator nie ponosi odpowiedzialności ubezpieczenia zawodników z tytułu kradzieży, uszkodzenia czy zagubienia sprzętu. Za ewentualne szkody dokonane przez uczestników Mistrzostw odpowiedzialny finansowo jest trener lub kierownik ekipy.

UWAGA!
Jeżeli w kategoriach wagowych kadetów nie będzie zgłoszonych więcej niż dwóch zawodników organizator zastrzega sobie przeprowadzenie zawodów jednodniowych .

Zakwaterowanie i wyżywienie: ( propozycja jeśli zawody będą dwudniowe)
Pokoje Gościnne Zacisze ul. 700-lecia 32, Braniewo, tel. 604-497-282 (Koszt noclegu za jedną osobę wynosi 50 zł, śniadanie 20,00 obiad 25,00 - podane ceny dla uczestników Mistrzostw)
Hotel WARMIA ul. Kościuszki 100, Braniewo, tel.552 439 353, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (koszt 150,00 zł + śniadanie za pokój jednoosobowy, koszt 200,00 zł + śniadanie za pokój dwuosobowy)
Rezerwacji dokonują kluby we własnym zakresie.

PROGRAM ZAWODÓW

06.03.2021r. (sobota)
do godz. 10:00 - przyjazd ekip Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 5 Braniewo, ul Moniuszki 22a
godz. 10:00 - 12:00 - badania lekarskie i waga zawodników/zawodniczek Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 5 Braniewo, ul Moniuszki 22a
godz. 14:00-15:00 - konferencja techniczna i losowanie Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 5 Braniewo, ul Moniuszki 22a
godz. 16:00 -17:00 - walki niepunktowane - sparingowe
17:00 - walki Półfinałowe - Hala sportowa SP nr 5 Braniewo, ul Moniuszki 22a

07.03.2019r. (niedziela)
godz. 07:00 - 08:00 - badania lekarskie i waga zawodników/zawodniczek
godz.09:30 -10:30 - walki niepunktowane- sparingowe
godz.10:45 - uroczyste otwarcie zawodów, prezentacja finalistów
godz. 11:00 - walki finałowe dekoracja
Hala sportowa SP nr 5 Braniewo, ul Moniuszki 22a

plakat boks