Wydarzenia

Letnie Granie Szczytno 2022

Przed Nami mnóstwo wspaniałych wydarzeń w Szczytnie! Koncerty, imprezy, jarmarki, wydarzenia sportowe i wiele innych, a także 30. Jubileuszowe Dni i Noce Szczytna!

Z myślą o dzieciach oraz młodzieży zaplanowano imprezy cykliczne. Jak w roku poprzednim w parku przy ulicy Pasymskiej podczas czterech weekendów odbywać się będzie „Szczytno Wakacjami Malowane”, czyli dmuchane zjeżdżalnie, gry i zabawy dla dzieci. W każdą sobotę i niedzielę wakacji na Zamku Krzyżackim organizowane będą „Weekendowe Rycerskie Przygody i Legendy”. Nową atrakcją w mieście będą „Spotkania z Duchami na Zamku Krzyżackim”, które odbywać się będą w każdy czwartek.

W dniach 22 – 24 lipca 2022 r. już po raz 30. odbędą się Dni i Noce Szczytna. Tegoroczne koncerty, które są nieodłącznym elementem obchodów, będą miały miejsce na Plaży Miejskiej w Szczytnie, a na scenie gościć będą m.in.: Zespół Hunter obchodzący swoje 35 lecie, De Mono, Mrozu czy Varius Manx & Kasia Stankiewicz. Obchody rozpocznie jak co roku uroczyste otwarcie, a następnie odbędzie się przekazanie kluczy do miasta Jurandowi ze Spychowa. Tradycyjnie znajdzie się tu także miejsce na jarmark oraz atrakcje dla rodzin z dziećmi.

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem imprez letnich!

Letnie Granie 22 B2 1