Wydarzenia

XIII Wojewódzki Konkursu Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Morąga

XIII Wojewódzki Konkursu Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Morąga, Morąg 2023.

W konkursie mogą uczestniczyć soliści (prezentacja układu: 1 minuta), duety (prezentacja układu: 1 minuta), mini formacje od 3 do 7 osób (prezentacja układu do 2 minut) i formacje od 8 do 26 osób (prezentacja układu do 4 minut) w następujących formach tanecznych tj. hip hop, disco dance, taniec współczesny i inne formy tańca.

O przynależności uczestnika do danej kategorii wiekowej decyduje rok urodzenia. Każdy uczestnik biorący udział w konkursie musi posiadać dokument potwierdzający wiek. W przypadku braku takiego dokumentu grozi dyskwalifikacja. O przynależności grupy do danej kategorii wiekowej decyduje wiek większości składu zespołu. Najstarsi tancerze w grupie mogą być starsi tylko o jeden rok od podanej w zgłoszeniu kategorii wiekowej. Członek jednego zespołu nie może być członkiem innego (rywalizującego) zespołu.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 17.03.2023 r. Na adres organizatora:

Morąski dom kultury, ul. Mickiewicza 19, 14-300 Morąg lub drogą elektroniczną: e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz wniesienie wpisowego w wysokości 10,00 zł od uczestnika na konto organizatora: Bank PKO BP SA nr rachunku: 46144010390000000004644689 z dopiskiem „XIII WKTN WPISOWE + NAZWA ZESPOŁU + LICZBA UCZESTNIKÓW”.

 

plakaty 20232