Wydarzenia

Spektakl Teatru Ognia

Kończące się wakacje pożegnamy w Gołdapi muzycznie i w klimacie dobrego zdrowia.
W sobotę (29 sierpnia br.) w parku miejskim od godziny 16:00 odbywać się będą występy uczestników Festiwalu Piosenki i Tańca Online Gołdap ‘2020. Następnie o godzinie 18:00 zagra gołdapski rockowy zespół Toguslav Brandt.

Koncerty poprzedzi spotkanie związane z profilaktyką raka piersi. Oprócz wykładu, który rozpocznie się o godzinie 15:00, będzie możliwe nauczenie się samobadania na specjalnych fantomach. Spotkanie poprowadzą uczestniczki OnkoRejsu 2020 i gołdapskie Amazonki.
OnkoRejs Granicami Polski jest ogólnopolskim marszem na rzecz chorych onkologicznie oraz wspierających ich osób zdrowych. Projekt polega na przygotowaniu i organizacji 7-dniowego marszu, który obejmuje piesze trasy wzdłuż granic Polski, każda ponad 100-km. Na trasy wyjdą grupy od 5 do 10 osób, którymi opiekować się będą koordynatorzy regionalni – wolontariusze, którzy są osobami onkologicznymi lub ich bliskimi. Celem marszu jest aktywizacja osób, które dotknęła choroba nowotworowa, a także ich bliskich.

Dom Kultury w Gołdapi zaprasza na kolejne show Teatru Ognia Flash Zone
30 sierpnia br. o godzinie 20:00 na plaży miejskiej w Gołdapi rozpocznie się spektakl „Gołdap Express”. Będzie egzotycznie i orientalnie.
goldap30 sierpnia