Wydarzenia

Zagłosuj na nasz region w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny POT

Ruszyło głosowanie na Certyfikat Internautów 2021 na Najlepszy Produkt Turystyczny Polskiej Organizacji Turystycznej. Kolejny raz w ramach konkursu POT wsłuchuje się w głos aktywnych w sieci turystów.

To właśnie Wy zadecydujecie, do kogo powędruje tegoroczne wyróżnienie. Region Warmii i Mazur w tym roku reprezentuje Uzdrowisko Goładap i Puszcza Romincka.
Głosować można klikając tutaj: https://www.polska.travel/pl/aktualnosci/wybierz-najlepszy-produkt-turystyczny-2021  - codziennie do 3 listopada. Nie jest do tego potrzebne podawanie adresu e-mail i żadnych danych.
Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej to najważniejsza nagroda w branży. Stanowi ona rekomendację i gwarancję usług na najwyższym poziomie. Podnosi rangę produktu turystycznego, wzmacnia jego pozycję w ofertach dla klientów. – Warto ubiegać się o Certyfikaty POT, ponieważ dzięki tej nagrodzie marka danego produktu turystycznego staje się rozpoznawalna w całym kraju, a nawet za granicą – zachęca Prezes POT Rafał Szlachta.

Nagrodą, jaką możemy wygrać jest bezpłatna kampania promocyjna regionu.

 

7

 

DSC 8838 wieza cisnien goldap