Wydarzenia

28. Finał WŚOP w Murowanej Goślinie!

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Murowanej Goślinie!

W najbliższą niedzielę 12 stycznia 2020 r. na ulicach naszej gminy pojawi się 54 wolontariuszy z kolorowymi puszkami i czerwonymi serduszkami, którzy będą kwestować oraz wspomagać organizację wielkiego finału WOŚP. Zapraszamy wszystkich Gośliniaków na imprezy związane z Finałem WOŚP w naszej gminie.

Od 8.30 zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 2 tam odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi i rejestru do banku szpiku zorganizowana przez Klub HDK PCK „Gośliniacy” i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Oczywiście nie zabraknie występów artystycznych, na które zapraszają Szkoły Podstawowe z terenu gminy oraz Ośrodek Kultury w Murowanej Goślinie (szczegóły na plakatach i stronie www.facebook.com/WOSPMurowanaGoslina/). Tradycyjne „Światełko do nieba” i główna licytacja odbędzie się ok. godz. 20.00 (plac przed biblioteką ul. Poznańska16). Będziemy licytować orkiestrowe gadżety, a także inne ciekawe przedmioty ofiarowane przez darczyńców m.in.: kultowy rower WIGRY 3 złożony przez Wojtka Janiszewskiego i kolegów z 7 c SP nr 2 w Murowanej Goślinie, voucher na wycieczkę do Warszawy połączoną ze zwiedzaniem Sejmu oraz vouchery weekendowe na elektryczne rowery i motory.
Gośliński Sztab XXVIII Finału WOŚP

wośp murowana