Wydarzenia

Jarmark Bożonarodzeniowy w Dobrym Mieście

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia sprzyjają wspólnym spotkaniom, kolędowaniu i przygotowywaniu ozdób. W tym roku w Dobrym Mieście Jarmark  Bożonarodzeniowy odbędzie 11 grudnia 2016 roku na Przedmurzu, ul. Sowińskiego.

W scenerii Baszty Bocianiej rozlegną się świąteczne dźwięki zespołów CKB. Na dobromiejskim jarmarku  poznamy zwyczaje i tradycje w nastrojowym, zabytkowym otoczeniu kamienic. Dobromiejski Jarmark to świetna  okazja do prezentacji prac twórców ludowych i rękodzielników oraz produktów  spożywczych. Do współpracy zapraszamy wszystkich rękodzielników, twórców ludowych, rzemieślników, szkoły, stowarzyszenia i grupy twórcze.
Przygotowane stoiska będą do dyspozycji po przesłaniu Karty Zgłoszenia adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub pocztą do Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Dobrym Mieście, ul. Górna 1a, 11-040 Dobro Miasto do 6 grudnia 2016 r. Więcej informacji na stronie internetowej CKB w Dobrym Mieście.

 

jarmark dobre miasto