Wydarzenia

LuzScena - reggae i rap na dobre wakacje

Dobromiejskie Wakacje Artystyczne - LuzScena - reggae i rap na dobre wakacje - 23 czerwca, godz. 19:00 - Przedmurze, ul. J. Sowińskiego

Nowy cykl plenerowych koncertów muzycznych LuzScena inaugurujący Dobromiejskie Wakacje Artystyczne. Zagrają Damian Syjonfam z zespołem, Warmiński Rap oraz Agnieszka Skrycka i Nieprzytomni.
Damian Syjonfam zaczynał w latach 90-tych grając na gitarze w reggaeowym zespole Natura, z którym nagrał płytę Wielki Haj. W 2008 roku, z jego inicjatywy powstał zespół COMEYAH, w którym był liderem, wokalistą i autorem tekstów. 15 sierpnia 2014 roku, nakładem wrocławskiej wytwórni Lou & Rocked Boys ukazała się płyta WRACAM DO DOMU, której premiera miała miejsce na festiwalu Ostróda Reggae Festiwal. Już w pierwszym miesiącu sprzedaży, płyta znalazła się na drugim miejscu na liście OLIS, a Damian z dnia na dzień znalazł się w czołówce polskich wykonawców grających muzykę reggae. Na przełomie 2014/15 roku Damian zagrał z zespołem około 100 koncertów w całej Polsce, m.in. na takich festiwalach jak Przystanek Woodstock, Ostróda Reggae Festiwal, Czad Festiwal, One Love Sound Fest, i wiele innych. W lutym 2016 roku ukazał się drugi album Damiana Syjonfam To co było to będzie, który znalazł się na liście najlepiej sprzedających się albumów w Polsce OLIS.
Podczas każdego koncertu Damian zabiera nas w emocjonalną podróż. To artysta, który przyciąga na koncerty ludzi w każdym wieku. Wpływa na to bardzo bogata treść tekstów, śpiewana prostym, potocznym ale najbliższym naszym sercom językiem.
Warmiński Rap - projekt hip-hopowy autorstwa Dzikiego i Doktora. W swoich tekstach gloryfikują Warmię i naturę. Zespół w pozytywny sposób nakłania słuchaczy do zdrowego stylu życia, dbania o Ziemię i aktywnego spędzania czasu. Na swoim koncie mają dwie płyty i aktywnie pracują nad trzecią.
Agnieszka Skrycka & Nieprzytomni wokalistka i autorka tekstów z Krainy Tysiąca jezior, uczestniczka Bitwy na Głosy, Szansy na Sukces czy Must Be The Music. Debiutowała w 2017 r pierwszym singlem piosenką „Spadam”, która mogliśmy zobaczyć w Halo Polonia, TVP, TV Warszawa czy Teleekspresie . Agnieszka Skrycka Ruda żywiołowość i energia w czystej postaci . Jej życiowe motto mówi " Nigdy się nie poddawaj " Do niedawna założycielka oraz współautorka zespołu Ejtobangla .Obecnie koncertuje z zespołem Nieprzytomni Grupą zgranych i niepowtarzalnych muzyków , niosących za sobą sceniczny wulkan dźwięków i emocji . Daj się porwać w zakamarki świadomości i poczuć Moc płynącą z Muzyki duszy Agnieszka wspiera wytwórnia Fonografika Agnieszka na co dzień współpracuje min z muzykami związanymi z zespołem Loka, Red Lips czy Dawid Kwiatkowski Band.

 

LUZ SCENA POPRAWKA