Wydarzenia

W wirtualnych światach rywalizuj w Działdowie

Jeśli bardziej niż w zimowym plenerze wolicie szaleć w światach gier komputerowych, to koniecznie odwiedźcie Miejską Bibliotekę Publiczną w Działdowie. Tutaj od 29 stycznia do 2 lutego 2018 roku, razem z podobnymi sobie pasjonatami, możecie wziąć udział w siódmej edycji Turnieju Gier Komputerowych.

Zawody odbędą się w dziale Mediateka biblioteki (ul. Wolności 64a), a uczestnictwo w nich będzie nieodpłatne. Tegoroczna impreza zapowiada się równie emocjonująco co jej poprzednie edycje. Wyposażeni w dobre humory oraz pady, myszki i klawiatury gracze wezmą udział w rywalizacji w czterech grach komputerowych: „FIFA 18” (29–30 stycznia), „Counter-Strike: Global Offensive” (31 stycznia), „League of Legends” (1 lutego) i „Hearthstone” (2 lutego). Każdego dnia zmagania będą rozpoczynały się o godz. 10.00.

W cyberrywalizacji mogą wziąć udział dzieci i młodzież, z tym, że osoby niepełnoletnie muszą mieć na to zgodę opiekunów. W zależności od rodzaju gry uczestnicy turnieju staną do walki indywidualnie lub drużynowo. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku, w rywalizacji w wirtualnym świecie z pewnością przydadzą się: dobra strategia, taktyczne myślenie i chęć do współpracy. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Imprezę organizuje Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie. Kontaktować się z organizatorami można osobiście, mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (23 697 20 43 wew. 12).Więcej informacji dotyczących turnieju, w tym jego regulamin, można znaleźć na stronie internetowej biblioteki lub na jej profilu FB.