Wydarzenia

Bieg Przełajowy im. Mikołaja Kopernika

Szanowni mieszkańcy Sieci Miast Dobrego Życia Cittaslow!
Zapraszamy Was serdecznie na Bieg Przełajowy im. Mikołaja Kopernika, który odbędzie się już 10 lipca w Lidzbarku Warmińskim.

UWAGA! Mieszkańcy Miast Cittaslow otrzymają specjalny rabat na pakiety startowe!
Uczestnicy biegu głównego będą rywalizowali na dystansie 5 km lub 10 km. Trasa będzie dość wymagająca ale niezwykle malownicza. Będzie biegła dawnym nasypem kolejowym, w sąsiedztwie cmentarza wojennego w okresu I wojny światowej i przez pobliski las. Start i meta będą znajdowały się na stadionie miejskim przy ulicy Bartoszyckiej 24. Bieg główny wystartuje o godzinie 17.00
Bieg Przełajowy im. Mikołaja Kopernika to także zawody dla dzieci. O godzinie 16.00 wystartują dzieci w kategoriach 5-8 lat oraz 9-13 lat.
Zapisać się można on-line do 8 lipca do godziny 23.59. Po tym terminie, o ile będą dostępne miejsca, będzie można zapisać się w biurze OSiR przy ulicy Bartoszyckiej 24 w Lidzbarku Warmińskim.
Limit zawodników wynosi 250 osób.
Pakiety startowe wydawane będą w biurze zawodów w sobotę, 10 lipca od godz. 10:00. Każdy pakiet zawiera numer startowy, chip i agrafki.
Każdy uczestnik dostanie pamiątkowy medal, a najlepsi zostaną nagrodzeni pucharami i nagrodami ufundowanymi przez firmę Polmlek.
Gościem specjalnym biegu będzie Jacek MEZO Mejer - muzyk artysta ale również biegacz maratończyk.
Organizatorami biegu są Urząd Miasta Lidzbark Warmiński, Ośrodek Sportu i Rekreacji i Biegaj’MY z DEM’a. Bieg pod patronatem honorowym Jacka Wiśniowskiego Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego.
Więcej informacji na stronie internetowej: http://osir.lidzbarkw.pl/

 

plakat