Wydarzenia

Kameralny koncert - Pianomatyk

Zapraszamy na kameralny koncert PIANOMATYK 13.11.2021 – sobota – godz. 18:00.

PIANOMATYK to pianista, kompozytor oraz improwizator wykonujący ilustracyjną muzykę fortepianową z pogranicza jazzu i muzyki filmowej. W 2012 r. nagrał album „Przejrzyste dźwięki”, wydany w kolekcjonerskim
opakowaniu sześciennym w różnych wersjach kolorystycznych.

Obecnie szlifuje materiał do kolejnego wydawnictwa. W 2019 r. zdobył wyróżnienie „za oryginalny język narracji muzycznej” w konkursie kompozytorskim Transatlantyk Instant Composition Contest.

W latach 2017-2018 Muzyk zrealizował projekt rowerowej trasy koncertowej "Pianomatyk Bike Tour". Ogółem w 3 etapach, z przenośnym instrumentem na przyczepce rowerowej, pokonał ponad 2000 km na odcinku Warszawa-Berlin-Bruksela-Paryż dając ok. 30 różnorodnych koncertów (oficjalnych, domowych i plenerowych). Wystąpił zarówno w pałacu, w sklepie z antykami, w muzeum, dla młodzieży szkolnej, czy w prywatnych domach, ogrodach, a nawet na traktorze. Muzyka stała się jednocześnie pretekstem do wielu zaskakujących spotkań.

W swojej działalności Pianomatyk koncertował m. in. w takich salach jak:
Pałac na Wyspie oraz Stara Pomarańczarnia (Łazienki Królewskie, Warszawa), Bibliothèque Polonaise de Paris (Paryż), Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina (Pałac w Sannikach), Lodzkie House (Bruksela).

Oczekujemy serdecznie!
Ważna informacja obowiązuje rezerwacja.

INFORMACJE I ZAPISY: tel. 517 262 146, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

pianomatyk