Wydarzenia

Recital "BIEGNIJMY W WIOSNĘ"

Szanowni Państwo,

zapraszamy na RECITAL piosenki autorskiej i poezji śpiewanej BIEGNIJMY W WIOSNĘ 05.03.2022 – sobota – godz. 17:00. Wystąpi dla Was Apolinary Polek (Paweł Oleszczuk). W przededniu DNIA KOBIET usłyszymy Leonarda Cohena, Boba Dylana, a także autorskie utwory Gościa.

PAWEŁ OLESZCZUK to autor i wykonawca folkowych w brzmieniu i lirycznych w treści ballad oraz tłumacz tekstów Leonarda Cohena, Boba Dylana i innych folkowych klasyków. Gra i śpiewa na rozmaitych scenach poetyckich, studenckich, turystycznych od ponad 20 lat. Laureat m. in. Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA, festiwalu Nadzieja im. Jacka Kaczmarskiego, Zajazdu Bardów i Festiwalu Piosenki Innej. Grał na koncertach Ballads of Europe w Niepołomicach, wielu koncertach W górach jest wszystko co kocham oraz na Muzycznym Azylu nad Szelmentem. Z Markiem Gałązką i Mirkiem Kaczmarkiem współtworzył festiwal Altersong w Dąbrowie Mogileńskiej. Do tej pory piosenki Apolinarego ukazały się na płytach: „W górach jest wszystko co kocham” cz. IV, V i X, a także na trzech autorskich albumach – *** (2009) i „Cały kosmos” (2014) i „Biegnijmy w noc” (2021).
W Oranżerii słyszeliśmy już Pawła Oleszczuka wiosną 2018 r.

Oczekujemy serdecznie!

Ważna informacja – obowiązuje rezerwacja.
Bezpłatne zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz tel. 517 262 146

Fot. Paweł Oleszczuk