Wydarzenia

Koncert "List Do ..." w Lidzbarku Warmińskim

Szanowni Państwo, zapraszam na niezwykły koncert muzyki religijnej - 8.10.2022, godz. 18.00. Wystąpi na nim Angelika Walkiewicz z Zespołem. Posłuchamy utworów o tym co jest w życiu najważniejsze, o miłości, o tym jak można pomóc drugiemu człowiekowi.

W koncercie wystąpią:
Angelika Walkiewicz – z zawodu nauczycielka, ale od zawsze największą pasją była muzyka – śpiew, to ona towarzyszyła jej od najmłodszych lat. Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w Lidzbarku Warmińskim w klasie fortepianu. Pierwsze kroki stawiała na deskach amfiteatru lidzbarskiego i tutaj rozwijała swój warsztat. Miłość do muzyki skłaniała ją do ciągłego rozwoju, dlatego jako wokalistka współpracowała z wieloma zespołami, m.in. z Kętrzyna, Olsztyna, Ostródy, Warszawy, występując na terenie całej Polski. W międzyczasie, brała udział w festiwalach „Hosanna” i śpiewała m.in. w Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana. Jedna z uczestniczek na koncercie charytatywnym zorganizowanym na rzecz „Dzieci z Czadu” transmitowaną przez telewizję Nadzieja.tv. Przez ostatni rok 2021/22, pracowała nad swoją debiutancką płytą, większość utworów będzie można usłyszeć podczas koncertu.
Uwielbia kwiaty, podróże i jazdę na rowerze.

Volodymyr Humeniuk – Większość muzycznej posługi jest związana z kościołem. Pod koniec lat osiemdziesiątych nagrał z zespołem 2 albumy muzyczne (1987-88).W 2015 roku nagrał swój program z 6 autorskimi piosenkami na kanale Nadzieja.tv. Obecnie jest członkiem komitetu przygotowania zbioru do śpiewu powszechnego w Związku Ukraińskim Robert Zwierzyński – Uwielbia kunsztowne piosenki, kocha grę na gitarze akustycznej i ma ich wiele. Wśród stylów muzycznych nr 1 zajmuje muzyka country. Grał kilkakrotnie m.in. podczas Międzynarodowego Pikniku Country w Mrągowie oraz w wielu innych miejscach na terenie kraju. W Lidzbarku Warmińskim grał m.in. w dwóch Parafiach, najdłużej razem z zespołem w Kościele pw. Św. Piotra Pawła.

Vitalii Orendarchuk – Pochodzi z Ukrainy, z miasta Czerniowce. Multiinstrumentalista, gra na gitarze, pianinie, skrzypcach, flecie i perkusji. Z wykształcenia inżynier, na co dzień jest kierownikiem budowy. Często przeprowadza burzę mózgów. Towarzyski, ale kocha samotność. Wolny czas poświęca na misyjna służbę ludziom. Występował w kościołach, szpitalach.

Radosław Stelmaszczyk – Chodć nie ukończył szkoły muzycznej, od zawsze miał zamiłowanie do muzyki. Samodzielnie uczył się grać na takich instrumentach jak pianino, akordeon, gitara, jego kolejnym wyzwaniem jest perkusja. Jako założyciel zespołu muzycznego, przez 10 lat śpiewał i grał na różnych imprezach okolicznościowych.

Bezpłatne zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 517 262 146

 

List do plakat