Aktywny Piknik Rodzinny w Jezioranach

03 cze 2024

Gmina Jeziorany zaprasza w sobotę 8 czerwca do Fosy Miejskiej na rodzinny piknik z okazji dnia dziecka.

Najmłodszych miłośników teatru zapraszamy na musical Teatru Katarynka.  Aktorzy zagrają, zatańczą i zaśpiewają na deskach Amfiteatru Miejskiego.  Spektakl „Morskie opowieści” pozwoli małym widzom przenieść się na pokład statku, gdzie rozpoczną pełen przygód rejs. Rozśpiewana załoga opowie im o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu. Spektakl rozpoczyna się o godz. 15.00.

Zanim zadzwoni ostatni dzwonek w szkołach, w Miejskim Ośrodku Kultury żegnamy pomalutku uczestników zajęć stacjonarnych i instruktorów. Przyjdźcie na Amfiteatr zobaczyć, czego nasi utalentowani i pracowici kursanci nauczyli się w tym sezonie kulturalnym. Na scenie zaprezentują się: sekcja wokalna (dzieci i dorośli) i klawiszowa, sekcja taneczna, sekcja gitarowa i plastyczna. Zespół MOK Jeziorany będzie trzymał kciuki za występy, a zwłaszcza za debiuty artystyczne naszych podopiecznych. Liczymy też na Wasze wsparcie.

Mamy też w programie co nieco dla młodzieży, ale też dla wszystkich miłośników bluesa i ogólnie miłośników brzmienia gitary. O 19.00 w Amfiteatrze zagra swój recital bluesowy Paweł Szymański. Pan Paweł uczy jeziorańskie dzieciaki gry na gitarze, więc czasami mamy sposobność podsłuchania, jak sobie sam przygrywa w oczekiwaniu na przyjście swoich kursantów na zajęcia. Musicie tego koniecznie posłuchać!

A na koniec pełnego atrakcji dnia …. potańcówka! Bo impreza plenerowa w Jezioranach, nie może się obejść bez zabawy tanecznej z DJem.

Wraz z Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jezioranach, Przedszkolem Tęczowy  Zakątek, strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jezioranach oraz  fundatorem nagród – Związkiem Gmin Warmińsko – Mazurskich życzymy Wam  udanej zabawy!