Dzień Kobiet w Barczewie

01 mar 2024

Burmistrz Barczewa Andrzej Maciejewski oraz Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Barczewie z wielką radością zapraszają Panie na wyjątkowy wieczór z okazji Dnia Kobiet „Kwiaty na Obcasach”! Jest to czas, aby celebrować Wasze istnienie.
Spotkanie odbędzie się 8 marca, o godz. 19.00 w Skarbcu Kultury Europejskiej w Barczewie (ul. Grunwaldzka 15).
To będzie wieczór pełen radości i inspiracji. Uczcimy siłę kobiet, delikatność i niezwykłą umiejętność, która sprawia, że świat staje się piękniejszym i lepszym miejscem.

Dla wspaniałych Pań wystąpi zespół Abba’s & Boney M, dzięki któremu wrócimy do lat 70, do muzyki z tamtych lat. Wszystko za sprawą utworów legendarnych gwiazd Abby i Boney M. !!
W programie znajdą się również liczne atrakcje, które uhonorują wyjątkową moc zaproszonych Pań oraz zapewnią niezapomnianą rozrywkę. Organizatorzy przygotowali wspaniałe słodkości w wykonaniu Biszkoptowej Pasji, napoje doskonałego teamu Endibar, rękodzieło, artystyczne malowanie henną przez cudowną Martę z Henna.Art.Olsztyn, loterię, zabawę z DJ-em oraz wiele niespodzianek, które dodadzą magii temu wyjątkowemu wieczorowi.
Zachęcamy do spędzenia tego wieczoru celebrując energię oraz niezwykłą zdolność do tworzenia zmian wokół siebie. Niech będzie to czas pełen wzruszeń, uśmiechów i inspirujących rozmów.