Koncert – Ja Jestem Noc Czerwcowa

03 cze 2024

Serdecznie zapraszamy na koncert JA JESTEM NOC CZERWCOWA 10.06.2024 – poniedziałek – godz. 18.00, Oranżeria Kultury w Lidzbarku Warmińskim.

Wystąpią na nim Maja Babyszka i Aron Blum, a usłyszymy znane i lubiane standardy jazzowe, utwory współczesne, kompozycje Jana Sebastiana Bacha w specjalnie dedykowanych aranżacjach oraz autorskie kompozycje Arona Bluma. Zabrzmią dźwięki gitary i fortepianu przenosząc na w świat muzyki i poezji czerwcowego wieczoru i nocy.

 

Maja Babyszka – bardzo utalentowana pianistka młodego pokolenia. Studentka Wydziału Jazzu w klasie Krzysztofa Herdzina na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. W projektach, w których się pojawia, przyciąga uwagę swoją wszechstronnością, niesamowitymi umiejętnościami połączonymi z wyjątkową wrażliwością.

Aron Blum – gitarzysta basowy, kompozytor, autor muzyki teatralnej. Obecnie pochłonięty pracą z bębnami obręczowymi i zafascynowany od kilku lat muzyką J.S. Bacha. Niedawno w ramach Stypendium Miasta Torunia ukazało się wydawnictwo „Star Clusters” łączące te dwa obszary.

Informacje i zapisy: oranzeria@lidzbarkw.pl tel. 517 262 146