Morąg zaprasza na rodzinne spotkanie z planszówkami!

11 cze 2024

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu zaprasza na rodzinne spotkanie z planszówkami! W sobotę 15 czerwca, w ramach obchodów XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny, o godz. 11:00 w Sali Wielofunkcyjnej odbędzie się Planszogranie podczas, którego przygotujemy całe stosy gier planszowych dla graczy w każdym wieku. Nie masz doświadczenia w planszograniu? Nie szkodzi! Podczas wydarzenia wspierać nas będą członkowie stowarzyszenia Planszomaniacy, którzy z chęcią doradzą w wyborze gier oraz szybko objaśnią zarówno proste jak i skomplikowane zasady. To doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, biorąc udział w emocjonujących rozgrywkach gier planszowych. Podczas Planszogrania odbędzie się także turniej z nagrodami dla chętnych. Więcej informacji wkrótce.

Za udział w wydarzeniu przysługują odznaki „Arcymanewrator Planszowy” oraz „Biblioturnik Eventowy”, w ramach grywalizacji „Innowacyjne Podboje: Zdobywaj Odznaki Makerspace” organizowanej przez Dział dla Młodzieży NASTKA/Pracownię Orange !
Wstęp wolny
Przyjdźcie całymi rodzinami, aby wspólnie cieszyć się grą, rywalizacją i dobrą zabawą. Czekamy na Was z niecierpliwością!
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Ojczysty – dodaj do ulubionych. Edycja 2024