Powitajmy wiosnę z muzyką – recital fortepianowy

15 kwi 2024

Serdecznie zapraszamy na recital fortepianowy WIOSENNE NUTY pianisty Marcina Mackiewicza 20.04.2024 – sobota – godz. 13:00.

MARCIN MACKIEWICZ – pianista, organista, aranżer, pedagog. W jego wykonaniu usłyszymy znane i lubiane kompozycje Fryderyka Chopina a także kompozycje własne Artysty. Nie zabraknie także mądrej, ale i dowcipnej konferansjerki, z której nasz Gość jest znany.

 

Marcin Mackiewicz ma na swoim koncie wiele koncertów, spotkań muzycznych a także płytę z utworami kompozytorów różnych epok na organy. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi a od wielu lat związany jest z Sanktuarium Matki Bożej Pokoju w Stoczku Klasztornym, gdzie pełni funkcję organisty. Na co dzień jest pianistą Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni. Jest także twórcą i założycielem niepublicznych szkół muzycznych Res Facta Musica, które umożliwiały edukację muzyczną dzieci i młodzieży w wielu miastach województwa kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Aktywny animator życia artystycznego, organizator koncertów muzyki organowej. Kompozytor muzyki organowej i fortepianowej.

Oczekujemy serdecznie!

Ważna informacja: obowiązuje rezerwacja – oranzeria@lidzbarkw.pl, tel. 517 262 146