Przystanek Olecko – 15-21 Lipca

26 cze 2024

Zapraszamy wszystkich na 31. edycję Przystanku Olecko!
To wyjątkowe wydarzenie od lat stanowi najbardziej wyczekiwany moment dla mieszkańców Olecka, oraz turystów którzy chętnie wracają na kolejne edycje tej właśnie imprezy. Podczas trzydziestu festiwalowych lat na naszej scenie gościliśmy liczne gwiazdy polskiej sceny muzycznej, podobnie będzie i tym razem.
Festiwal potrwa siedem dni, od 15 do 21 lipca. Miłośnicy muzyki będą mogli wziąć udział w niezapomnianych (bezpłatnych) koncertach na Scenie Głównej (Plac Wolności) , gdzie wystąpią takie gwiazdy jak: Michał Szpak, Afromental, Chłopcy z Placu Broni oraz Ex Maanam.
Przystanek Olecko nieustannie ewoluował. Choć muzyka pozostaje naszym głównym celem, to z radością otwieramy nasze serca na sztukę teatralną, zapewniając naszym odbiorcom jeszcze głębsze doznania artystyczne podczas spektakli plenerowych.
Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy także Scenę Otwartą ( Mała Scena na Placu Wolności) oraz Scenę Konesera (na polanie przy Skate Parku) , które zapewnią rozrywkę dla wszystkich gustów muzycznych.

Oprócz koncertów, tradycyjnie odbędą się także wydarzenia towarzyszące, takie jak Parada Motocyklowa, Rodzinne Mistrzostwa w Szachach, warsztaty, wstawa oraz happeningi, które zapełnią dni festiwalowe po brzegi emocjami i wrażeniami.
Zapraszamy zarówno mieszkańców Olecka, jak i turystów z całego kraju, aby wspólnie cieszyć się magią Przystanku Olecko. Przy okazji zachęcamy do odkrycia uroków naszego przepięknego miasta, położonego na Mazurach nad jeziorem. Tutaj można nie tylko delektować się festiwalową atmosferą, ale także spędzić czas aktywnie – popływać łódką, kajakiem, supem, pojeździć na rowerze, czy też po prostu odpocząć w promieniach słońca oddychając czystym powietrzem.
To będzie wyjątkowy czas pełen muzyki, sztuki i niezapomnianych przeżyć. Więcej szczegółów zdradzimy wkrótce!
Do zobaczenia na Przystanku Olecko!