Zapraszamy na kolejną edycję zabawy #zabookowanymorag!

11 cze 2024

Zapraszamy na kolejną edycję zabawy #zabookowanymorag! Tym razem bawimy się w ramach XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. 15 czerwca zorganizujemy dla Was odlotową grę terenową, polegającą na szukaniu książek ukrytych w różnych zakamarkach naszego miasta, na podstawie zagadek. Brzmi ciekawie? Bo będzie bardzo ciekawie!
O godzinie 12:00 na naszym wydarzeniu na Facebooku biblioteki zamieścimy serię zagadek, które będą podpowiadać gdzie ukryliśmy książki. Waszym zadaniem będzie chodzenie/jeżdżenie/bieganie po Morągu i szukanie książek. Jeśli znajdziecie wymarzoną lekturę, możecie zabrać ją do domu, gdyż ona będzie stanowiła nagrodę w zabawie. A będzie o co walczyć, bo przygotujemy same hity dla czytelników w każdym wieku. Jedynym warunkiem przed zabraniem książki do domu jest jej sfotografowanie i wstawienie zdjęcia na wydarzeniu z hasztagiem #zabookowanymorag (bez polskich znaków). Jest to jedyna metoda, aby poinformować innych graczy, że książka, na którą się czaili jest już odnaleziona. W zabawie może wziąć udział każdy, kto dysponuje urządzeniem mobilnym z dostępem do Internetu.

PODSUMOWANIE:
Zasady szukania książek w 4 krokach.
1. Przeczytaj uważnie wskazówki zamieszczone na wydarzeniu na Facebooku biblioteki, które ukażą się 15.06.2024 r. o godzinie 12:00.
2. Idź w miasto szukać książek!
3. Bądź na bieżąco! Upewnij się, czy książki ktoś już nie znalazł przed Tobą (informacje na temat odnalezionych książek aktualizujemy na bieżąco).
4. Znalazłeś książkę? Pochwal się! Zamieść zdjęcie znalezionej książki na facebokowym wydarzeniu z hasztagiem #zabookowanymorag (bez polskich znaków). Niech inni wiedzą, że ktoś już je odnalazł.
Lista książek do zdobycia w zabawie już niedługo.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Ojczysty – dodaj do ulubionych. Edycja 2024