Events

Muzycznych debiutantów posłuchasz w Działdowie

Najzdolniejsi młodzi wokaliści z całego kraju swoje pierwsze kroki na wielkiej scenie stawiają w Działdowie. Co roku specjalnie z myślą o nich jest tutaj organizowany Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki Hoffer Superhit Festival. Jego jubileuszowa, dziesiąta edycja odbędzie się 2 grudnia 2017 roku.

Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników piosenki do hali sportowo-widowiskowej. Przesłuchania konkursowe rozpoczną się tu o godz. 12.00. Młodzi artyści zaprezentują publiczności swoje umiejętności i powalczą o statuetkę Platynowego Słowika. Początkujących muzyków będzie oceniało profesjonalne jury w składzie: Magda Steczkowska, Grażyna Łobaszewska i Krzysztof Kiljański. Na godz. 18.00 zaplanowano galę i koncert laureatów festiwalu.

Oprócz debiutantów biorących udział w rywalizacji, na scenie zaprezentują się także znani twórcy muzyki rozrywkowej. Koncert da m.in. gwiazda światowego formatu Danzel. Jego największy hit „Pump It Up!” kilka lat temu plasował się na najwyższych miejscach list przebojów. Wcześniej wystąpi legenda polskiej muzyki rockowej zespół Wilki. W tym roku formacja świętuje 25. rocznicę wydania swojej pierwszej płyty.

Organizatorem imprezy jest Miejski Dom Kultury w Działdowie. Więcej informacji dotyczących programu i możliwości nabycia wejściówek na galę z koncertem gwiazd można znaleźć na stronie internetowej placówki.

Źródło: mazury.travel

hoffer festiwal działdowo