Wydarzenia

HOFFER SUPERHIT FESTIVAL

Andrzej Piaseczny, Kasia Stankiewicz, Marek Piekarczyk i Krzysztof Antkowiak podczas XI edycji HOFFER SUPERHIT FESTIVAL’ DZIAŁDOWO 2018

Tegoroczna XI edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki HOFFER SUPERHIT FESTIVAL’ DZIAŁDOWO 2018 odbędzie się 8 grudnia w sali widowiskowo-sportowej przy SP 2 w Działdowie. Festiwalową gwiazdą będzie Andrzej Piaseczny, który pojawi się w Działdowie w ramach trasy promującej płytę „O mnie, o tobie, o nas”.

Choć artysta koncertował w Działdowie w 2007 roku, to jego przyjazd w ramach jesiennej trasy artysty jest organizacyjnym i wizerunkowym sukcesem festiwalu. Jeśli spojrzymy na miejsca w których Andrzej Piaseczny w tym roku wystąpi, znajdziemy wyłącznie duże, zazwyczaj wojewódzkie miasta. Działdowo jest jedynym miastem poniżej 100 tys. mieszkańców, które artysta odwiedzi w ramach swojego wyjątkowego tournée. Przebieg trasy artysty można śledzić pod linkiem.
Wyjątkowo atrakcyjnie wygląda skład jurorów konkursu wokalnego. Po raz pierwszyw festiwalowym jury zasiądzie działdowianka Kasia Stankiewicz, wokalistka zespołu Varius Manx. Debiutantem w jurorskim gronie Super hitu będzie także wokalista, pianista, kompozytor i producent Krzysztof Antkowiak (Zakazany owoc). Artysta poprowadzi również warsztaty wokalne, które odbędą się 9 grudnia. Trzecim jurorem festiwalu będzie doskonale znany działdowskiej publiczności wokalista Marek Piekarczyk.
Hoffer Superhit Festival dzięki wsparciu firm komercyjnych, lokalnych samorządów a od tego roku również Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, jest takim wydarzeniem,w którym oprócz znakomitych młodych wokalistów z całego kraju, co roku gościmy najbardziej znane i legendarne zespoły polskie oraz zagraniczne. Przypomnijmy, że na festiwalu gościliśmy Marylę Rodowicz, Bajm, Budkę Suflera, Perfect, Boney M, Lady Pank, Kombii, Wilki oraz wielu wybitnych wokalistów w charakterze jurorów imprezy. Korzystajmy więc z okazji aby wziąć udział w tej artystycznej uczcie także w tym roku. Internetowa przedsprzedaż biletów jest dostępna na portalu eventim. Rezerwacji i zakupu biletu można dokonywać również w biurze Miejskiego Domu Kultury, organizatora wydarzenia. Wejściówki na przedpołudniowe przesłuchania konkursowe są tradycyjnie bezpłatne. Regulamin konkursu wokalnego dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować swoich sił na scenie wraz z kartą zgłoszenia i zgodą na przetwarzanie danych osobowych, dostępny pod linakami: karta zgłoszenia, regulamin, zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Zapraszamy.

 

HOFFER SUPERHIT FESTIVAL