Wydarzenia

Koncert NEI NOSTRI CUOR

Szanowni Państwo,

zapraszamy na koncert NEI NOSTRI CUORI - W sercach naszych, do Oranżerii Kultury w Lidzbarku Warmińskim – 13 czerwca – w niedzielę – o godz. 18:00.

Usłyszymy zespół wokalny MUSICA IN VIA. Zespół powstał z inicjatywy jego dyrygentki Katarzyny Bojaruniec i grupy studentów Instytutu Muzyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, w kwietniu 2011 r.

Zespół prowadzi ożywioną działalność artystyczną koncertując na terenie swojego miasta, a także poza jego granicami. MUSICA IN VIA aktywnie bierze udział w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach chóralnych. Repertuar chóru obejmuje muzykę dawną i współczesną, ze szczególnym uwzględnieniem utworów polskich kompozytorów współczesnych, opracowania utworów ludowych, jak również utwory wokalno-instrumentalne oraz standardy muzyki rozrywkowej. Ponadto, jako członek PZChiO, aktywnie uczestniczy w pracach społecznych tego Związku. Aktualnie chór tworzą młode ambitne studentki i absolwentki, które kształcąc się stale pod względem wokalnym i wciąż podwyższając swoje umiejętności, mają także czas na budowanie wspaniałej przyjaznej atmosfery pracy w zgranym zespole.

Program koncertu:
1. Leciały gołębzie – Lucjan Marzewski
2. Non omnis moriar – Katarzyna Bojaruniec
3. Kujawiak – Andrzej Koszewski
4. Shto mi e milo – pieśń macedońska
5. Ach ty stiep szirokaja – W. Łukaszewiczus, rosyjska pieśń ludowa
6. Rozkwitały pąki białych róż – opr. Katarzyna Bojaruniec
7. Ave Maria – Lucjan Marzewski
8. Sanctus – Piotr Jańczak
9. Sicut lilium inter spinas – Katarzyna Bojaruniec
10. Salve Regina – Javier Busto
11. Whatever will be will be – Jay Livingston, opr. K. Bojaruniec
12. Wesołe dźwięki – Marek Jasiński
13. Stand by me – Ben E. King, Jerry Leiber, Mike Stoller

Ważna informacja – obowiązuje rezerwacja.
Bezpłatne zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz tel. 517 262 146.

Plakat Nei Nostri Cuori