Wydarzenia

Warsztaty plastyczne i wspólne czytanie w Oranżerii Kultury

Szanowni Państwo,

zapraszamy na warsztaty plastyczne i wspólne czytanie do Oranżerii Kultury w Lidzbarku Warmińskim. Zajęcia odbędą się w ramach Festiwalu Książki i Ilustracji dla Dużych i Małych MIĘDZY BAJKI WŁOŻYĆ.
Zapraszamy wszystkich chętnych, a przede wszystkim Babcie i Dziadków z wnuczętami.

Czwartek - 15.07 – godz. 12:00 / SMOKI – NIE TYLKO OBIBOKI.
Warsztaty plastyczne z ilustratorką, graficzką, malarką, twórczynią kultowego znaku serii "Poczytaj mi mamo" - Krystyną Michałowską. Dla nas specjalnie stworzyła "Poczytaj mi babciu & Poczytaj mi dziadku". Wydarzenie dla Dzieci z Opiekunami.

Czwartek - 15.07 – godz. 19:00 / POCZYTAJ SE BABCIU & POCZYTAJ SE DZIADKU.
Czytanie w Altanie z naszym Gościem - aktorką Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie - Ireną Telesz-Burczyk oraz Członkiniami Stowarzyszenia Kobiet "Miej Marzenia". Wydarzenie dla Dorosłych.

Piątek - 16.07 – godz. 12:00 / POCZYTAJ MI BABCIU & POCZYTAJ MI DZIADKU.
Czytanie w Altanie - Przeczytamy ulubione utwory z dzieciństwa. Zachęcamy do dołączenia i podzielenia się swoim ulubionym utworem. Wydarzenie dla Dorosłych z Wnuczętami.

Ważna informacja – obowiązuje rezerwacja.
Informacje i zapisy: tel. 517 262 146, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorami Festiwalu są: Stowarzyszenie Kobiet "Miej Marzenia", Miejska Biblioteka Pedagogiczna – Oranżeria Kultury w Lidzbarku Warmińskim i HOTEL KRASICKI**** GOŚCI OD WIEKÓW.

Festiwal objęli patronatem: Prezes PTWK, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Gustaw Marek Brzezin, Burmistrz Miasta Lidzbark Warmiński – Jacek Wiśniowski, Gazeta Olsztyńska oraz Magazyn Warming.

Projekt MIĘDZY BAJKI WŁOŻYĆ jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

Smok Krystyna Michałowska 1