Wydarzenia

Warm Up Festival w Biskupcu

9 lipca od godz. 17:00 w biskupieckim amfiteatrze kolejna porcja hip-hopowych emocji.

Warm Up Festival – impreza, na którą cały rok czekają miłośnicy muzyki hip-hopowej i rapu. Ubiegłoroczna edycja z przyczyn nie zależnych od nas nie mogła się odbyć, jednakże w tym roku odbędzie ze zdwojoną siłą!

W piątkowy wieczór na scenie zobaczymy m.in. KIZO –a właściwie Patryka Wozińskiego, gwiazdę świata hip-hopu znanego wielu wiernym fanom polskiego rapu, aktualnie uznawanego jest za jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce. Kolejny gość to Wac Toja – Wacław Osiecki, raper którego piosenka z akcji Młode Wilki pt. „Całą noc” podbiła Internet. Na scenie wystąpi także Blacha – polski raper hip-hopowy pochodzący z Bydgoszczy, popularność na Youtube przyniósł mu utwór „Mademoiselle”, który ma tam przeszło 86 milionów wyświetleń oraz Borixon polski raper i producent muzyczny, który działalność artystyczną zaczynał jeszcze we wczesnych latach 90-tych jako hypeman Liroya. Podczas suportu zobaczymy także MEJDŻ, 2eM, WADONG KLAN, AZET&POLDAS.

Bilety w cenie 50 zł od osoby na Warm UP Festival 2021 dostępne są w Informacji Turystycznej na Placu Wolności 5C w Biskupcu. Zapraszamy!

Ważne! Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.

Wszystkie osoby zaszczepione prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia zaszczepienia (w formie papierowej lub elektronicznej).

Więcej informacji na stronie Biskupca

warm up 2021 illustrator 01